MASÁŽE

CENÍK:cenik-masazi

Máte na výběr z mnoha masáží.
Záda a šíje, Celková masáž, Manuální lifting obličeje, Breussova masáž, Manuální lymfodrenáž (obličej,dekolt nebo tělo), Masáž horkými mušlemi a Dornova metoda.

 

Masáž horkými mušlemi- Pomáhá odstraňovat svalové a energetické bloky v těle, eliminuje stres, napětí a různé tělesné potíže a bolesti. Stimuluje krevní oběh a lymfatický systém. Má podobný efekt jako kombinace sauny s masáží. Provádí se srdcovkami, to jsou mušle sbírané na ostrově Fidji. Tato masáž je exotické ošetření těla s výrazným regeneračním a uvolněním pokožky. Provádí se peeling celého těla. Hodinová masáž mušlemi a zavěrem zábal těla.

 

Dornova metoda- Je bezpečná terapie, která navrací obratle a klouby do původní polohy za aktivní účasti klienta.Provádí se kyvadlovým pohybem ruky i nohy a napravují se zablokovaná místa. Vyrovnává se touto metodou těžiště těla.

 

Breussova masáž-(Významným způsobem regeneruje a vyživuje meziobratlové plotýnky a je tak pomocníkem v řešení mnoha problémů v pohybovém aparátu, obzvláště v oblasti kříže a beder. Je to jemná, citlivá, energetická masáž zad a páteře, která výrazně uvolňuje tělesné, psychické i duševní blokády. Provádí se použitím třezalkového oleje.)

 

 

Manuální lymfodrenáž

Je speciální hmatová technika.Provádí se pouze ručně, jen tak je možné přizpůsobit se potřebám klienta. Je vhodná pro ošetření unavených končetin, jako prevence u osob vystavených dlouhému stání, základ pro ošetření celulitidy. ML je doporučená jako prostředek pro zvýšení imunity, detoxikaci organismu a odvodnění. Po ML se zlepší krevní a lymfatický oběh, snížení otoků, ulehčení křečovým žilám, revmatismu, bolesti kloubů a zpevnění pokožky.

Na základě dohody je možné se dohodnout o různých kombinacích.

Celková ML 90 min- Otevření lymfatického systému krk, dekolt, ruce, nohy, hýždě+zábal na podporu oběhu.

Částečná ML 60 min- Otevření lymfatického systému krk, dekolt, nohy, hýždě

 

Manuálni lifting obličeje

MLO je nová neinvazivní technika masáže obličeje, výrazně vyhlazuje vrásky a kontury.Uvolňuje nervová zakončení v kůži, prokrví, povzbudí krevní oběh, proto se zlepší i barva kůže. Dochází k odplavení kyseliny mléčné a tím zmírňuje svalové napětí v obličeji. Účinek masáže je trvalý, provádí-li se pravidelně 1x až 2x týdně. Doporučuje se 10-12 ošetření. Masíruje se arganovým olejem, který obsahuje složku skvalen a ten má liftingové účinky.

MLO je skvělá až magická relaxace při odpočinkové hudbě. Přináší vnitřní sílu a sebeuvědomění.

Přeji příjemný zážitek.

 

 

 

Solárium Turbo

Sport M3 Power Ultra Tan

Ceník:   10Kč/min

Solárium: technické zařízení pro ozařování lidského těla UV zářením. Obvykle se používá z kosmetických důvodů pro navození tmavého zbarvení kůže podobného jako při opalování na slunci.

Podle WHO odpovídá asi 20 minut v soláriu zhruba jednomu dni strávenému na pláži.

solárium

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  Rádi se o Vás postarají v našem skvělém kadeřnictví.

KADEŘNICTVÍ MK

DÁMSKÉ – PÁNSKÉ – DĚTSKÉ

Otevřeno je od pondělí do soboty vždy od 9.00 do 17.00 hodin,
dle dohody.

 

Kontakt:

MARIJA KOSOVÁ

tel.: 724 859 116,  IČO: 717 180 61

 

 

 

 

Comments are closed.